Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ve fotoğrafını çekerek ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 iş günü içerisinde www.tariszeytin.com.tr adresine iade talebiniz ile ilgili e-mail gönderebilir ya da 0232 394 00 94 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünler orijinal ambalajıyla ağzı kapalı olarak kapalı kargo kolisi içerisinde ve dışarıdan belli olmayacak şekilde gönderilmektedir.

Kapağı açılmış ve kullanılmış ürünler ile bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma vs durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar göstermektedir. Bu sebeplerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz, firmamız bu sebeplerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

İade işleminde öncelikle tarafımıza bildirim yapılmalıdır. Tarafımıza ön bildirim yapılmadan iade gelen ürünler kabul edilmez. Ürün ile birlikte size ulaşan ürün faturasını, sipariş numarası, müşteri adı ve soyadı, iptal/iade nedenini ve ürün fotoğrafını içeren bir e-mail ile tarafımıza iade, iptal veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Yapılacak inceleme sonrası Müşteri Hizmetleri Yetkilisi tarafından süreçle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Bu site aracılığı ile derlenen kullanıcılara ait bilgiler (e-posta, ad, soyad, doğum tarihi, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, diğer üyelere veya üçüncü kişilere açılmayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.