Sık Sorulan Sorular

Nasıl sipariş veririm?

Tariszeytin.com.tr’de ürün satın almak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken, sanal mağazamıza girerek beğendiğiniz ürünü veya ürünleri sanal sepetinize doldurmak ve siparişinizin sonunda da ödemenizi yapmaktır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Tariszeytin.com.tr’den satın aldığınız ürünlerin bedelini VISA ya da MasterCard kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Bunun dışında, banka havalesi, çek ya da herhangi bir başka yöntem kabul edilememektedir.

Ne kadar gönderi ücreti öderim?

Ödeyeceğiniz gönderi ücreti, siparişinize göre değişiklik gösterecektir. Ne kadar gönderi ücreti ödemenizin söz konusu olduğunu, ödemenizi yapmadan önce görebileceksiniz.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

11.00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 11.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.

Siparişimi nasıl iptal ederim?

Kredi kartınızla ödemenizi yapıp onaylayıncaya kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bu andan itibaren siparişiniz işleme alınacaktır ve iptal, ancak teslim aldığınız ürünleri sağlam olarak iade etmenizle mümkün olacaktır.

Siparişinizle ilgili bir hata mı oldu?

Siparişinizde istemediğiniz bir ürün gönderildiyse ya da istediğiniz bir ürün size gönderilmediyse, lütfen 0 232 445 90 31 no.lu telefonu arayarak ya da info@tariszeytin.com.tr adresine e-mail göndererek Tariş Zeytin Zeytinyağı Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi'ne başvurunuz.

İadeler

Satın almış olduğunuz bir ürünü, açılmamış olması kaydıyla iade edebilir ve ödediğiniz tutarın size geri ödenmesini talep edebilirsiniz. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz, lütfen 0 232 445 90 31 no.lu telefonu arayarak ya da adresine e-mail göndererek Tariş Zeytin Zeytinyağı Tic. A.Ş. Müşteri Hizmetleri Birimi'ne başvurunuz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.