S.S. Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifleri Birliği, bugün Aydın, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Manisa ve Muğla illerine yayılmış 30 kooperatiften oluşur.

28.000 üretici ortak, 30 modern kontinü sistem zeytin sıkma tesisi, zeytin ve zeytinyağı kombinası, Ar-Ge Bölümü, Uluslararası Zeytinyağı Konseyi’nce akredite laboratuarları, ISO9000 ve ISO9002 Kalite Sistem Belgeleri ile yetiştiricilikten yan ürünlerin değerlendirilmesine kadar her düzeyde örgütlenmiş, sektörün en büyük kuruluşudur.

Kuruluş amacımız, ortaklarımızın ürünlerinin iç ve dış pazarlarda en etkin bir şekilde pazarlama, satış ve dağıtımını yapmaktır. Köklü bir geçmişi olan Birliğin giderek daha da güçlenmesini sağlamak ve küreselleşmenin sektörümüzde yaratabileceği olumsuz etkilere karşı hazırlıklı olmak, Şirketimizi kurma düşüncesinin temellerini teşkil eder.

Tariş Zeytin Zeytinyağı Tic. A.Ş., geçmişi 1915 yılına dayanan Tariş Zeytin ve Zeytinyağı Birliği'ni geleceğe taşıyan çok önemli bir köprüdür. Bu sorumluluk bilinci içinde kurulan şirketimizin kısa, orta ve uzun vadeli kurumsal, teknolojik ve yönetsel hedefleri vardır ve bu hedefler, değişen koşullara göre revize edilmektedirler.

Anlaşmalı olduğumuz bayiler, ulusal zincir mağazalar ve online satış mağazamız ile yerli tüketicilerimize, farklı ülkelere yaptığımız ihracatlarımız ile dünya tüketicilerine zeytinyağını ulaştırmanın gururunu yaşamaktayız.

Misyonumuz &
Vizyonumuz

Vizyonumuz

Dinamik, yaratıcı ve müşteri odaklı yapılanmamızla, ulusal ve uluslararası zeytin ve zeytinyağı sektörü başta olmak üzere, gıda sektörünün satış ve pazarlamada öncü firmalarından biri olmak; binlerce ortak üreticimizin bize verdiği destekle müşterilerimize en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunarak, hızla değişim gösteren pazarda her geçen gün daha da güçlenmek ve gerçek yerimiz olan; uluslararası bir marka ve kalite ölçütü haline gelmektir.

Misyonumuz

Dünya'da yaşanan küresel gelişmelerin etkilerinden, ortak üreticilerimizi ve ürünlerini korumak, bütün üretici örgütlerine model olacak yepyeni bir yapılanmayı hayata geçirerek başarılı olmasını sağlamaktır.

Değerlerimiz ve
Kalite Politikalarımız
Değerlerimiz
Üretici Örgütlenmelerine Model Olmak
Kalite Kontrol Ölçütü Olmak
Kültürel Mirasımızı Korumak
Sağlıklı Yeni Ürünler Geliştirmek
Çevreye Saygılı Olmak
Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutmak
Geleneksel Tariş Kalitesi ve Güvenilirliğini Sürdürmek
Teknolojik Altyapımızı Sürekli Geliştirmek
Üretene, Çalışana ve Tüketene Saygılı Olmak
Araştırma ve Geliştirmeye Önem Vermek
Ürünlerin Doğallığını Korumak
Ekip Çalışmasını Desteklemek
Kalite Politikalarımız
İş ortaklarımızın katılımıyla gelişen, teknolojiye uyumlu hizmet anlayışımız ile müşterimizin,
İç ve dış pazarda düzenli ve sürekli büyüyerek üreticilerimizin,
Çalışan katılımıyla düzenlediğimiz ideal iş ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızın,
Sosyal sorumluluk sahibi ve yasal düzenlemelere uyumlu yapımız ile toplumun,
Yarattığımız farklılıkları ve öncülüğümüzü sürdürerek sektörümüzün,
İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her yeni iş ile değer yaratmaktır.
Ödüller
Sertifikalar
Ürün
Kataloglarımız
Asırlık Başarı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.